Medlemsgrupper

i Norsk Amatørteaterforbund

Gruppe Hjemmeside E-post Fylke
Amatørteateret Fantasia www.teaterfantasia.no monicme@online.no Vestfold og Telemark
Arendals Dramatiske Selskab www.arendalsdramatiskeselskab.no whbill64@gmail.com Agder
Åsgårdstrand Musikkteater - ÅRM linda.kr.aas@gmail.com Vestfold og Telemark
BADS - Bergen Amateur Dramatic Society Bergen Amateur Dramatic Society rosema-l@online.no Vestlandet
BærMuDa Mini kristinrinde@mac.com Akershus
Bærum Barneteater www.barneteater.no post@barneteater.no Viken
Bærum Musikk- og Danseteater www.baermuda.no ankiev@online.no Viken
Bærum Teaterverksted marne21@online.no Viken
Bergstaden Teaterlag www.bergstaden-teaterlag.no post@bergstaden-teaterlag.no Trøndelag
Bifrost-Hølen Regnbueteater eivindhamre@hotmail.com Viken
Birkebeinerspelet www.birkebeinerspelet.no info@mesna.no Innlandet
Bjerke Dramatiske Selskab jeejeanett@gmail.com Oslo
Bjørkelangen Teaterlag nb-no.facebook.com/BjorkelangenTeaterlag/ ma-lund@online.no Viken
Bjørndal Barne- og Ungdomsteater www.bbut.no anjend@online.no Oslo
Bjørnørfolket www.bjornorfolket.no wik93@hotmail.com Trøndelag
Blaker Ungdomslags Teatergruppe www.bult.no dag@endotech.no Viken
Blanda Smågodt www.blandasmaagodt.com lara@lds.no Viken
Boals Forumteater for Ungdom-Brosteinsteateret facebook: Boals Forumteater for ungdom & Brosteinsteateret nielspe@online.no Rogaland
Bømlo Teater www.bomloteater.no post@bomloteater.no Vestlandet
Bygdetruppen Teater smia213.no bygdetruppen@gmail.com Viken
Drangedal Musikk og Teater j.nesland@hotmail.com Vestfold og Telemark
Eidsvoll Amatørteater eidsvollamatorteater.wordpress.com/ eidsvollamatorteater@gmail.com Viken
Elverum Barnemusikkteater www.barnemusikkteater.no hi.midthun@online.no Innlandet
Eureka Amatørteater www.eureka-teater.no dagligleder@eureka-teater.no Viken
Fagerlund Teaterlag anne.sofie@hebb.no Innlandet
Fagertun Barne og Ungdomsteater www.fabu-teater.no hallvardkvale@gmail.com Innlandet
Fantefølge www.facebook.com/fantefolge fantefolge@lyse.net Rogaland
Festivitetsteatret Facbook: Festivitetsteatret og Festivitetsteatrets venner ola-ba2@online.no Innlandet
Foreningen Høvik barneteater hovikbarneteater@gmail.com Viken
Foreningen Korsvikaspillet www.korsvikaspillet.no/ styret@korsvikaspillet.no Trøndelag
Foreningen Ridderspranget grolys@online.no Innlandet
Friluftsteateret Bronsebukkene www.bronsebukkene.no l_mikkelsen@hotmail.com Innlandet
Grimstad Teaterverksted grimstadteaterverksted.no harald.naeser@uia.no Aust-Agder
Grymyrgjengen nb-no.facebook.com/grymyrgjengen post@warg.no Innlandet
Hadeland Revyteater monabaluba@hotmail.com Innlandet
Hadeland Teaterlag Facebook: Hadeland Teaterlag hadelandteaterlag@gmail.com Viken
Hamar Amatørteater sokende_sjel@hotmail.com Innlandet
Harestua Barne- og Ungdomsteater harestua-teater.no/ post@harestua-teater.no Innlandet
Hemne Teaterlag hemne.teaterlag@gmail.com Trøndelag
Hokksund By Teater martejensen@hotmail.com Viken
Hov Barne- og Ungdomsteater gu-grue@online.no Innlandet
Høvik Barne- og Ungdomsteater hovikteater@hotmail.com Viken
Improoperatørene www.improoperatorene.no emil.h.husby@gmail.com Trøndelag
JazzåTeatret kjell.ove.holsbovag@tk.no Møre og Romsdal
Kaula Improteater kaula-improteater.webnode.com/ kaulaimproteater@yahoo.com Møre og Romsdal
Kongsberg Teaterlag www.teaterlaget.net kongsberg.teaterlag@gmail.com Viken
Kongsvinger Amatørteater www.kongsvingeramatorteater.wordpress.com psvennev@online.no Innlandet
Kragerø Barneteater kragero-barneteater@hotmail.com Vestfold og Telemark
Kulturhjerte AS http://kulturhjerte.no jannej@broadpark.no Innlandet
Kvennstuguteatret www.kvennstuguteatret.no m-enges@online.no Innlandet
Ladehirden http://www.ladehirden.no/ ladehirden@gmail.com Trøndelag
Lilla Ku www.lillaku.no post@lillaku.no Rogaland
Lillehammer Amatørteater janneaajohnsen@gmail.com Innlandet
Lillehammer og Øyer Seniorteater beskerud@online.no Innlandet
Lunner Revy- og Teatergruppe www.lurt-teater.org jan.p.lyngstad@hebb.no Innlandet
Madsebakken Teater www.madsebakkenteater.no madsebakkenteater@yahoo.com Viken
Maridalsspillet www.maridalsspillet.no post@maridalsspillet.no Oslo
Meråker Teaterlag www.merakerteaterlag.com katrin.kristensen@ntebb.no Trøndelag
Mesnaliens Dramatiske Selskab ingerleine@bbnett.no Innlandet
Mølna Teaterlag ge@bjugn-sparebank.no Trøndelag
Mosvik Teaterlag grethe.belsvik.myrabakk@gmail.com Trøndelag
Nardo Revylag www.nardorevyen.no truberge@gmail.com Trøndelag
Nittedal Teater www.nittedalteater.no kontakt@nittedalteater.no Viken
Nittedalsrevyen www.nittedalsrevyen.no mona-dan@online.no Viken
Nøisomteateret fred@fmcc.no Viken
Øyer Teaterlag wenstaum@online.no Innlandet
Poppeloppeteateret www.poppeloppe.no thaukebo@live.no Møre og Romsdal
Rhesus Pluss joker.marnardal@joker.no Agder
Ringebu Amatørteater Arnhild.Baukhol@hotmail.no Innlandet
Ringsaker Teater www.ringsakerteater.no ringsakerteater@gmail.com Innlandet
Røyken Teatergruppe www.royken-teatergruppe.no royken.teatergruppe@gmail.com Viken
RYKTE www.rykkinnteater.com rykte.teater@gmail.com Viken
Saksvik Teaterlag facebook.com/Saksvik-Teaterlag-142485149122827/ tryggstu@gmail.com Trøndelag
Sandvika Barne- og Ungdomsteater www.sbuteateret.no sbutstyre@gmail.com Viken
Sel teaterlag www.selteaterlag.no post@selteaterlag.no Innlandet
Siljan Revygruppe karshelg@online.no Vestfold og Telemark
Sjiraffen Kultursenter www.sjiraffen.org ragnhild.arntsen@gmail.com Trøndelag
Skedsmo Amatørteater skedsmoamatorteater.no post@skedsmoamatorteater.no Viken
Sparbu Teaterlag www.sparbu-teaterlag.no oddbjorn.langli@moller.no Trøndelag
Spranget spranget.blogspot.no/2010/01/sel-teaterlag.html terstoro@frisurf.no Innlandet
St. Croix Teaterensemble www.facebook.com/TeaterensembleStCroix stcroixteaterensemble@gmail.com Viken
St. Olavs Revylag www.stolavrevy.no henrik.krogstad@gmail.com Trøndelag
Stemmekraft denlevendestemmen.no mariusholth@yahoo.com Oslo
Stjørdal Teater www.stjørdal-teater.no kare.indroy@gmail.com Trøndelag
Stor-Elvdal Teaterlag www.stor-elvdal-teaterlag.no kjivar.n@hotmail.no Innlandet
Strømmen Barne- og Ungdomsteater www.strommenteater.no/ regnskap@strommenteater.no Viken
Studentteateret Immaturus www.immaturus.no medlem@immaturus.no Vestlandet
Styggdalsnemnda www.styggdal.no marian.lyngsaunet@verdal.kommune.no Trøndelag
Sykepleierevy Trondheim https://www.facebook.com/sykepleierevytrondheim/ sykepleierevytrd@gmail.com Trøndelag
Teater Neuf - Studentteateret i Oslo www.teaterneuf.no/ teaterneuf@studentersamfundet.no Oslo
Teatergruppa Strømlingen http://stromlingen.blogspot.no teatergruppa.stromlingen@gmail.com Viken
Teatergruppen Askeraden magnar0910@yahoo.co.uk Viken
Teaterkråkene www.teaterkrakene.no christina.olavesen@gmail.com Viken
Telemark Barne-og Ungdomsteater trinerabbens@gmail.com Vestfold og Telemark
Tjøttaspelet tjottaspelet@gmail.com Nordland
Trollskogen Teater www.trollskogenteater.no monadanielsen34@gmail.com Viken
Tynset Barne- og Ungdomsteater Innlandet
Ullensaker Teater ullensakerteater.com sandsnes@gmail.com Viken
Undheim ShowTeater www.showteater.no post@showteater.no Rogaland
Unge SPOR www.ungespor.no post@ungespor.no Rogaland
UtkantTeatret lothe.eli@gmail.com Trøndelag
Vardeteatret leif@baut.no Oslo
Veslefrikk Teaterverksted www.veslefrikkteater.com veslefrikkteaterskole@gmail.com Viken
Vestoppland Musikalensemble www.vome.org vome@vome.org Innlandet
Zekken Barne- og Ungdomsteater www.facebook.com/pages/Zekken-Ungdomsteater/152437494870090 christinesjovold@gmail.com Viken